Bebetto kombinovaný kočárek Bresso Premium STELLA 04 Bebetto kombinovaný kočárek

Kód: 11325 - STELLA 04
1 hodnocení
Značka: BEBETTO
15 900 Kč 13 140,50 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Ukončena výroba

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Kombinovaný kočárek BEBETTO BRESSO PREMIUM

 BEBETTO BRESSO PREMIUM

Pozoruhodná je nová verze sportovní části kočárku Bresso Premium Class. Nejnovější systém jejího uvolnění z konstrukce znamená, že můžete jednoduchým způsobem přeložit dítě ve směru nebo proti směru jízdy. Automatické blokování v systému regulace stříšky umožňuje její rychlé nastavení. Jednoduchý způsob uvolnění madla vám umožní pohodlně umístit dítě do sportovní části kočárku. Doplnili jsme také oboustrannou matraci, která je na jedné straně vyrobena z měkkého materiálu, která zaručuje pohodlí během letních procházek.

Nejnovější verze Bresso Premium bylo vybaveno kolečky Flexy Wheels. Díky tomu nemusíte pamatovat na udržování správného tlaku v pneumatikách. V kočárku Bresso je velmi dobrá absorpce nárazů, která zajistí, že i při jízdě na nerovných površích se můžete spolehnout na skutečně účinnou absorpci otřesů. Za to odpovídají zadní nastavitelné tlumiče nárazů a současně i měkké/tvrdé boční tlumiče. Díky těmto systémům lze přizpůsobit odpružení hladkým nebo nerovným povrchem.

Bresso Premium Class také používá systém SAS (Shock Absorption System), tzn. inovativní přední tlumiče nárazů, jakož i DMS (Direction Memory System), který si pamatuje polohu předních kol, když jsou nadzvednuty ze země. To vše znamená, že tento kočárek jistě osloví i ty nejnáročnější.

Volitelné příslušenství:

Možnost nakliknout na konstrukci kočárku pomocí adaptérů (jsou v ceně při koupi trojkombinace) autosedačku Maxi Cosi 0-13 kg, Be Safe, Cybex, KITE, a jiné...

Součástí kočárku je:

Hluboká vanička a sportovní sedačka, taška na rukojeť kočárku, pláštěnka, moskytiéra, držák na sklenici.

SAS – Shock  Absorption System
-
DMS –Direction Memory System

Doplňkové parametry

Kategorie: BRESSO PREMIUM
Záruka: 2 roky
Konstrukce :: rose gold