BEBETTO kombinovaný kočarek Pascal Premium Stella 04 BEBETTO kombinovaný kočarek

Kód: 11352- P 04
Neohodnoceno
Značka: BEBETTO
17 890 Kč 14 785,12 Kč bez DPH
Objednáno
Můžeme doručit do:
26.7.2024

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

BEBETTO Kombinovany kočarek PASCAL PREMIUM

BEBETTO PASCAL PREMIUM

Splňuje všechny požadavky bezpečnostní normy EN 1888:2004

PASCAL Premium Class je kolekce kočárků, která v sobě spojuje elegantní design, vysokou kvalitu vypracování a množství funkčních řešení. Nejnovější verze je založena na dvou barevných provedeních. Můžete se spolehnout na atraktivní kombinace tónovaného čalounění se spodní částí vaničky imitující karbon a lesklou konstrukcí.

Nejnovější PASCAL Premium Class je kočárek 2v1, který byl vyroben s ohledem na pohodlí při procházkách. Můžete se spolehnout na řadu řešení usnadňujících jeho obsluhu. Nový systém regulace stříšky vám umožňuje nastavit správnou polohu v závislosti na aktuálních povětrnostních podmínkách - včetně polosložené pozice. Samotné nastavení je velmi snadné - můžete to provést stisknutím rukojeti pro přenos vaničky, nebo ji nastavit stisknutím bočních tlačítek, která uvolní její blokádu. Kryt byl doplněn odklopným panelem, který poskytuje dodatečnou ochranu před sluncem a studeným větrem. Průhledné okénko zajistí, že i při odklopeném krytu máte dítě ve vaničce pod dohledem.

 

Poslední verze kočárku Pascal Premium Class má širokou škálu rozložení stříšky, která chrání dítě před sluncem nebo větrem. Pružinový mechanismus automatické blokace tuto činnost ještě usnadňuje. Nastavením polohy opěrky zad a opěrky nohou můžete dát malého pasažéra do pohodlné polohy – včetně lehnutí. Sportovní část kočárku je vybavena odkrytým ventilačním panelem, který je rovněž s okénkem, které vám umožní sledovat vaše dítě a mít ho pod dohledem.

 

Odnímatelná bariérka s praktickým tlačítkem jistě usnadňuje vkládání a vyjímání dítěte z kočárku. 5-bodové pásy byly zmodernizovány (nový bod uchycení rozkrokového pásu) a přezka byla potažena měkkým potahem, který zajistí pohodlí vašeho dítěte při cestování. Sedadlo lze nastavit ve směru i proti směru jízdy. Chcete-li sedadlo vyjmout, stačí stisknout dvě tlačítka na obou stranách a nadzvednout jej.

 

PASCAL Premium Class je model, který se pohodlně ovládá. Bezúdržbová Flexy kola jsou pružná (nejsou horší než nafukovací kola) a zároveň se nemusíte starat o problém s tlakem v pneumatikách. Za odpružení kočárku odpovídá: Systém SAS (Shock Absorption System), dvoustupňové měkké/tvrdé boční tlumiče a nastavitelné zadní tlumiče. Díky systému DMS (Direction Memory System) kola po nadzvednutí ze země nemění svou polohu, což jim zabraňuje dostat se do vibrací, když se znovu dostanou do kontaktu se zemí. Skládání PASCAL Premium Class trvá jen chvíli a nevyžaduje žádné úsilí. Díky malým rozměrům po složení a nízké hmotnosti konstrukce lze kočárek snadno přenášet.

Nejlehčí vanička na trhu. Váha 2,9 kg.

Dno hluboké vaničky je vyrobeno z termo izolačního materiálu EPP

Součástí kočárku je stojan pod hlubokou vaničku

SAS – Shock  Absorption System
-
DMS –Direction Memory System

Doplňkové parametry

Kategorie: Kombinovane kočárky
Záruka: 2 roky
Konstrukce :: rose gold